KONFERENCJA
CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

– Dla Firm zatrudniających powyżej 300 osób

16 listopada 2023 r. w siedzibie firmy Microsoft Polska, Aleje Jerozolimskie 195A, Warszawa

Dla osób odpowiedzialnych za IT w organizacjach z sektora dużych przedsiębiorstw oraz korporacji.

Do wygrania nagrody o łącznej wartości ponad 30.000,00 PLN!

Ilość miejsc: 0/140

Brak wolnych miejsc – Lista rezerwowa

Czwartek, 16 Listopada 2023 r.

Rozpoczęcie konferencji: 09.00 (8.30 otwarcie rejestracji, prosimy o punktualność, rejestracja będzie otwarta do godziny 11.00)
Zakończenie konferencji: 15.00

Microsoft, Aleje Jerozolimskie 195A, 02-222 Warszawa

Budynek główny – Audytorium, parter
Rejestracja w holu głównym, wejście od Alei Jerozolimskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w największej konferencji poświęconej technologii Microsoft 365 w obszarze cyberbezpieczeństwa dla sektora dużych przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 300 osób 

REJESTRACJA

Weź udział bezpłatnie w konferencji na żywo rejestrując się poprzez poniższy link

Zdobądź unikalną wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce pod okiem najlepszych ekspertów w Polsce. Do zdobycia wartościowe nagrody o łącznej wartości ponad 30.000,00 PLN!

Organizator Konferencji

Damian Wróblewski

Prelegenci

Jan Kleczkowski

Commercial Solutions

Sales Lead

Microsoft Polska

Michał Wypych

Microsoft Dynamics 365

Intelligent Business

Applications

Microsoft Polska

Bartosz Borsukiewicz

Technology Sales Engineer

APN PROMISE

Krzysztof Chwedorczuk

Cybersecurity Manager

PwC Poland

Michał Matusiewicz

Head of Vendor Channel

APN PROMISE

Marcin Majchrzak

Regional Sales Manager

DACH and Eastern Europe

Yubico

Dariusz Lipiński

Managing Director

zgoda.net

Artur Knaś

Head of Cloud Productivity

APN PROMISE

Michał Ceklarz

Cyber Security Sales

Microsoft


 Konferencja poświęcona w 100% praktycznym
 zagadnieniom związanym z cyberbezpieczeństwem w obszarze technologii Microsoft 365 dla rynku dużych przedsiębiorstw i korporacji w Polsce.

Czołowi eksperci z Polski pokażą scenariusze praktycznego wykorzystywania technologii Microsoft w obronie przed cyber zagrożeniami oraz zademonstrują na praktycznych przykładach gdzie sama technologia często nie wystarczy a sprawna socjotechnika, spoofing i phishing nadal doprowadza do wyciągania poufnych danych, loginów haseł, kodów MFA. Błędnie wdrożona technologia Microsoft 365 również umożliwia łatwe przejęcie infrastruktury, danych firmy dlatego tak ważne jest prawidłowe wdrożenie rozwiązań o czym będą mówić prelegenci podczas sesji opierając się na praktycznych przykładach z życia firm w Polsce!

Jak było w poprzednich edycjach?

a) 15 czerwca 2023 r. – Konferencja Cyber Security Masters Summit dla sektora Publicznego – Link do podsumowanie i komentarzy uczestników kliknij tutaj

b) 16 listopada 2022 r. – Główna Konferencja Cyber Security Masters Summit I edycja – Link do podsumowanie i komentarzy uczestników kliknij tutaj

Komu rekomendujemy udział w konferencji?

Konferencja jest przeznaczona dla osób zajmujących się obszarem IT. Praktykujących sympatyków technologii, informatyków, specjalistów, administratorów, ekspertów, kierowników,  dyrektorów jak i członków zarządu firm.

Konferencja nie jest przeznaczona dla studentów z wyjątkiem tych pracujących w branży IT.

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/uJEZhDhtjn < – Kliknij Tutaj

Ilość miejsc ograniczona! Rejestracja zostanie zamknięta do 10 listopada 2023 r. lub w momencie wyczerpania limitu 140 rejestracji.

Agenda konferencji:

08.30 – 09.00 Rejestracja uczestników w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie.

09.05 – 09.25 KeyNote Cyberbezpieczeństwo z Microsoft
Jan Kleczkowski Członek zarządu Microsoft Polska, Commercial Solutions Lead, Michał Ceklarz, Cyber Security Sales Microsoft Polska

09.25 – 09.35 Przedstawienie prelegentów i partnerów oraz wprowadzenie do dzisiejszych sesji.

09.35 – 10.15 Sesja Microsoft

Michał Wypych Microsoft PolskaMicrosoft Dynamics 365 Intelligent Business Applications 

 • Czym jest Low Code
 • Power Platfrom
 • Bezpieczeństwo z Power Platfrom

10.15 – 10.40 Ochrona przed Cyberzagrożeniami: Analiza i wnioski z Audytów Bezpieczeństwa środowiska Microsoft 365 przeprowadzonych w Polskich Firmach z sektora dużych przedsiębiorstw i korporacji. Znaczenie Warunkowego Dostępu oraz Dwuskładnikowego Uwierzytelniania
Damian Wróblewski, Organizator SECURITY MASTERS

Opis sesji:

W kontekście rosnących cyberzagrożeń, zabezpieczenie swojej firmy stało się bardziej krytyczne niż kiedykolwiek. Dlatego zapraszamy Państwa na fascynującą sesję z Damianem Wróblewskim, ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Damian podzieli się unikatowymi spostrzeżeniami wynikającymi z audytów bezpieczeństwa przeprowadzonych w wielu dużych organizacjach w Polsce.

Czego się dowiesz:

– Jakie błędy są najczęściej popełniane przez firmy w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego?

– Jakie konsekwencje finansowe i prawne mógłby ponieść właściciel firmy, członek zarządu oraz osoby odpowiedzialne za IT, gdyby padły one ofiarą rzeczywistego cyberataku?

– Dlaczego stosowanie dostępu warunkowego w połączeniu ze skutecznym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym to klucz do zabezpieczenia Twojej firmy.

– Nie przegap tej okazji, aby nauczyć się, jak lepiej zabezpieczyć swoją firmę i zminimalizować ryzyko cyberataków. Ta sesja dostarczy praktycznych wskazówek i rozwiązań, które możesz zastosować od razu w swoim biznesie.

Zapraszamy na sesję pełną praktycznych wskazówek i wartościowych wniosków, które pomogą Ci zabezpieczyć Twoją firmę w dzisiejszym cyfrowym świecie.

Technologia: Exchange, Teams, MDATP, CA, MFA, Pakiet Microsoft 365 Business Basic, Standard oraz Premium, Pakiet Microsoft 365 E5

10.40 – 11.00 Przerwa Kawowa & Networking – KONKURS NR 1 Z NAGRODAMI

11.00 – 11.30 Partner Konferencji PwC – Racjonalizacja portfolio cyberbezpieczeństwa
Krzysztof Chwedorczuk – Cybersecurity Manager at PwC Poland
Manager ds. bezpieczeństwa w zespole usług cyberbezpieczeństwa w PwC Polska z ponad 7-letnim doświadczeniem w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz technologii cyberbezpieczeństwa. Specjalizuje się w rewizji architektur bezpieczeństwa, projektowaniu i wdrażaniu różnych rozwiązań bezpieczeństwa, kompleksowych rozwiązaniach zarządzania incydentami bezpieczeństwa, w szczególności w projektowaniu i wdrażaniu scenariuszy monitorowania i wykrywania incydentów. Prywatnie pasjonat górskich wycieczek i edukacji domowej

Opis Sesji: Podczas sesji pokazane będzie podejście do optymalizacji wykorzystania posiadanych rozwiązań, obniżenia kosztów licencyjnych, identyfikacji największych luk i dostosowania się do obecnych standardów i trendów w zakresie cyberbezpieczeństwa.

11.30 – 12.00 Główny Partner Konferencji APN PROMISE – Czy to dobry czas na rozmowę o danych?

Artur Knaś, Head of Cloud Productivity w APN Promise

Opis Sesji:

Agenda:

 1. Podstawy bezpieczeństwa
 2. Rozwiązania dla każdego
 3. Klasyfikacja informacji
 4. Ochrona i oznaczanie dokumentów
 5. Zapobieganie przed wyciekiem danych
 6. Podsumowanie

Abstrakt:

Podczas prezentacji zastanowimy się kiedy organizacja powinna zacząć z rozwiązań służącym ochronie danych. Zostaną przedstawione rozwiązania związane z zabezpieczeniem danych dostępne w środowisku Microsoft 365 dzięki licencjom Microsoft 365 Business.

12.00 – 12.30 Partner Konferencji Firma Yubico & ePrinus – Socjotechnika vs najnowocześniejsze MFA – każde zabezpieczenie da się obejść? 

Marcin Majchrzak – Regional Sales Manager DACH and Eastern Europe at Yubico 

Opis Sesji:

Hakerzy nie włamują się na konta…oni się na nie logują! Jaki wspólny mianownik miały włamania do Ubera, Cisco, Revoluta, Dropboxa czy Githuba? Porównamy różne metody MFA i pokażemy jak wygląda typowe nieautoryzowane logowanie na konto przy użyciu phishingu i socjotechniki, jak również przedstawimy sposoby aby ryzyko takiego włamania zredukować do zera przy pomocy protokołów odpornych na phishing.

12.30 – 13.15 – Lunch

13.15 – 13.45 Główny Partner Konferencji APN Promise Zarządzanie cyklem życia urządzeń – jak to zrobić z Apple?

Bartosz Borsukiewicz – Technology Sales Engineer w APN Promise

13.45 – 14.00Michał Matusiewicz Head of Vendor Channel w APN Promise – Programy wsparcia realizacji projektów z Microsoft 

14.00 – 14.30 – Partner konferencji Zgoda.net –Microsoft 365 I cyberbezpieczeństwo oczami integratora.  

Dariusz Lipiński – Managing Director zgoda.net 

Opis Sesji: Praktycznie spojrzenie na bezpieczeństwo polskich firm wykorzystujących Microsoft 365.  
Wiedza z pierwszej linii walki z cyberprzestępcami i próba odpowiedzi na to czy firma zabezpieczona przez Microsoft 365 jest już bezpieczna, kto w niej odpowiada za bezpieczeństwo danych i co zarząd firmy powinien mieć z tym wspólnego?  Praktyczne przykłady zabezpieczeń… które zostały przełamane. 

14.30 – 14.45 Przerwa & Networking

14.45 – 15.00 Zakończenie konferencji i KONKURS NR 3: GŁÓWNY O NAJCENNIEJSZE NAGRODY o łącznej wartości ponad 30.000,00 PLN!

Informacje organizacyjne:

 1. Udział jest bezpłatny i weryfikowany dla osób pracujących na stanowiskach IT oraz zarządczych. Prosimy o rejestrowanie się adresami służbowymi jak np.: imie.nazwisko@nazwafirmy.pl nie gmail, wp, onet, interia itp. Takie rejestracje będą automatycznie usuwane. Ze względu na procedury bezpieczeństwa w firmie Microsoft gdzie będzie odbywała się konferencja, prosimy o podawanie prawdziwych danych. Obecność na miejscu będzie sprawdzana z dowodem osobistym. Fałszywe rejestracje będą usuwane.
 2. Podczas konferencji będzie możliwość zarejestrowania się na płatne nieobowiązkowe warsztaty organizowane przez firmy Partnerskie w obszarze Cyberbezpieczeństwa Microsoft 365 dla zainteresowanych osób.
 3. *Audytorium w Microsoft pomieści łącznie 140 osób. Będzie zastosowany over booking dlatego też zapraszamy do przybycia punktualnie. Po przekroczeniu 140 osób wszyscy spóźnieni niestety nie będą mogli wejść na konferencję.

Informacje o konkursach:

W trakcie konkursów do wygrania będą:

1 x voucher na lunch z Damianem Wróblewskim i 1h bezpłatną konsultacją w obszarze Microsoft 365 dla Twojej Firmy o wartości 1.000,00 PLN

3 x Nagroda o wartości do 1.000,00 PLN do samodzielnego wyboru (łączna wartość 3.000,00 PLN)

2 x złote pudełka z wyposażeniem o wartości około  2 x 300 PLN

7 x voucher – 3 miesięczny kurs online Skuteczny Trener & Administrator Microsoft 365 o wartości kilku tysięcy złotych każdy

7 x voucher – 3 miesięczny kurs online bezpieczny polak w sieci o wartości 269,00 PLN każdy

3 x kawa z logiem Microsoft 365 od Pani Iwonki – wartość „BEZCENNE” 🙂

10 x Klucze Yubico – YubicoKey Serii 5 – ufundowane przez Partnera konferencji

10 x Zaproszenie na specjalne śniadanie biznesowe w zamkniętej grupie do 20 osób podczas których oprócz pysznego śniadania, merytorycznych sesji będą do wygrania słuchawki Apple. 

1 x nagroda o wartości 1000 PLN dla osoby, która w trakcie trwania konferencji zrobi zdjęcie, umieści je w swoich social media na portalu LinkedIn z #securitymasters i do końca listopada uzyska najwięcej “polubień” swojego posta otrzyma możliwość wybrania dowolnej nagrody o tej wartości, która zostanie wysłana kurierem na wskazany adres. 

W I Edycji konferencji SECURITY MASTERS nagrodę wygrał Piotr Bieliński – więcej informacji o tym na portalu LinkedIn -> https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7004425563696185344 

 

Łącznie 40 nagród do wygrania w trakcie konferencji i nie tylko!

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/uJEZhDhtjn <- Kliknij Tutaj

Do zobaczenia 16 listopada we czwartek 2023 r. w Microsoft Polska!

Co mówili uczestnicy poprzednich konferencji organizowanych przez SECURITY MASTERS

Organizator

Główny partner wydarzemia

Partnerzy konferencji

Partnerzy konferencji

Partnerzy medialni

SECURITY MASTER

Archiwalne wydarzenia

KONFERENCJE

Konferencje na żywo

16.11.2023 r.
CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

GŁÓWNA KONFERENCJA CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT - II Edycja Dla sektora dużych przedsiębiorstw i korporacji
Czytaj więcej...

19.10.2023 r.
CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

KONFERENCJA CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT Dla osób pracujących IT, dyrektorów, managerów, administratorów oraz pasjonatów technologii Microsoft.
Czytaj więcej...
Czytaj więcej