telefon

+48 537 443 787

V Edycja Konferencji
CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

– Dla sektora prywatnego

28 Marca 2024 r. w siedzibie firmy Microsoft Polska, Aleje Jerozolimskie 195A, Warszawa

 Przed nami już V edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit!  Rejestracja jest bezpłatna w linku w wydarzeniu poniżej. Ograniczona ilość miejsc do 140.
Do wygrania cenne nagrody o łącznej wartości 20.000,00 PLN. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu w szczególności właścicieli firm, osoby odpowiedzialne za IT (CTO, Head of IT, Dyrektor IT, Manager IT, Kierownik IT, Team Leader) oraz pasjonatów technologii Microsoft 365 & cyberbezpieczeństwa.

W 2024 r. planujemy dwie konferencje. W marcu oraz listopadzie.

Do wygrania nagrody o łącznej wartości ponad 20.000,00 PLN!

Ilość wolnych miejsc: 0/140 – Brak wolnych miejsc.

 Udział w konferencji jest bez kosztowy. Lista rezerwowa jest już zamknięta.

Czwartek, 28 Marca 2024 r.

Rozpoczęcie konferencji: 09.00 (8.30 otwarcie rejestracji, prosimy o punktualność, rejestracja będzie otwarta do godziny 11.00)
Zakończenie konferencji: 15.30 – 15.45

Microsoft, Aleje Jerozolimskie 195A, 02-222 Warszawa

Budynek główny – Audytorium, parter
Rejestracja w holu głównym, wejście od Alei Jerozolimskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w największej konferencji poświęconej technologii Microsoft 365 w obszarze cyberbezpieczeństwa dla sektora prywatnego

REJESTRACJA

Weź udział bezpłatnie w konferencji na żywo rejestrując się poprzez poniższy link

Zdobądź unikalną wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce pod okiem najlepszych ekspertów w Polsce. Do zdobycia wartościowe nagrody o łącznej wartości ponad 20.000,00 PLN!

https://youtu.be/MJGMAVfSEaM?si=rddHMRsVSMcv3SH6 – Link do jednego z naszych wydarzeń w formie video

Organizator Konferencji

Damian Wróblewski

Prelegenci

Michał Jaworski

Dyrektor Strategii Technologicznej

Członek zarządu

Microsoft Polska

Marcin Makowiecki

Senior Partner Development Manager Surface Commercial Central Europe

Microsoft Polska

Bartosz Borsukiewicz

Technology Sales Engineer

APN PROMISE

Karol Szymonik

Prezes zarządu mscloud

Marcin Majchrzak

Regional Sales Director DACH and Eastern Europe Yubico

Artur Knaś

Head of Cloud Productivity

APN PROMISE

Dariusz Lipinski

Dyrektor Zarządzający zgoda.net

Monika Szóstakiewicz

Commercial Director

mk Business Link

dr inż. Leonard Żółnowski

Vice President Sales

CGH-MERIDAN Polska

Mateusz Kuligkowski

Konsultant

IT-Dev

  Konferencja poświęcona w 100% praktycznym zagadnieniom związanym z cyberbezpieczeństwem w obszarze technologii Microsoft 365 dla rynku prywatnego w Polsce.

Czołowi eksperci z Polski pokażą scenariusze praktycznego wykorzystywania technologii Microsoft w obronie przed cyber zagrożeniami oraz zademonstrują na praktycznych przykładach gdzie sama technologia często nie wystarczy a sprawna socjotechnika, spoofing i phishing nadal doprowadza do wyciągania poufnych danych, loginów haseł, kodów MFA. Błędnie wdrożona technologia Microsoft 365 również umożliwia łatwe przejęcie infrastruktury, danych firmy dlatego tak ważne jest prawidłowe wdrożenie rozwiązań o czym będą mówić prelegenci podczas sesji opierając się na praktycznych przykładach z życia firm w Polsce!

Jak było w poprzednich edycjach?

a) 16 listopada 2023 – IV Edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit dla sektora dużych przedsiębiorstw i korporacji – Link do historycznego wydarzenia

b) 19 października 2023 – III Edycja Cyber Security Masters Summit dla osób małych i średnich firm – Link do historycznego wydarzenia

c) 15 czerwca 2023 – II Edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit dla sektora Publicznego – Link do podsumowanie i komentarzy uczestników kliknij tutaj

b) 16 listopada 2022 – I Edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit  – Link do podsumowanie i komentarzy uczestników kliknij tutaj

Komu rekomendujemy udział w konferencji?

Konferencja jest przeznaczona dla osób zajmujących się obszarem IT.

Konferencja nie jest przeznaczona dla studentów z wyjątkiem tych pracujących w branży IT.

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/d0CRtWUeu7 < – Kliknij Tutaj

Ilość miejsc ograniczona! Rejestracja zostanie zamknięta do 23 marca 2024 r. lub w momencie wyczerpania limitu 140 rejestracji.

Agenda konferencji:

08.30 – 09.00 Rejestracja uczestników w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie.

09.05 – 09.25 KeyNote Cyberbezpieczeństwo z Microsoft
Michał Jaworski Członek zarządu Microsoft Polska, Dyrektor Strategii Technologicznej

09.25 – 09.35 Przedstawienie prelegentów i partnerów oraz wprowadzenie do dzisiejszych sesji.

09.35 – 10.20 Ochrona przed Cyberzagrożeniami: Analiza i wnioski ze zrealizowanych ponad 200 ocen ryzyka cyber bezpieczeństwa środowiska Microsoft 365 przeprowadzonych w Polskich Firmach z sektora małych, średnich, dużych przedsiębiorstw i korporacji. Aktualizacja o wyniki moich prac zrealizowanych od ostatniej konferencji w listopadzie 2023 r. do marca 2024 r. Dużo niespodzianek i wykrytych cyberataków/włamań na żywo o których Właściciele firm oraz IT nie wiedziało!
Damian Wróblewski, Organizator SECURITY MASTERS

Opis sesji:

W kontekście rosnących cyberzagrożeń, zabezpieczenie swojej firmy stało się bardziej krytyczne niż kiedykolwiek. Dlatego zapraszamy Państwa na fascynującą sesję z Damianem Wróblewskim, ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Damian podzieli się unikatowymi spostrzeżeniami wynikającymi z audytów bezpieczeństwa przeprowadzonych w wielu dużych organizacjach w Polsce.

Czego się dowiesz:

– Jakie błędy są najczęściej popełniane przez firmy w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego?

– Jakie konsekwencje finansowe i prawne mógłby ponieść właściciel firmy, członek zarządu oraz osoby odpowiedzialne za IT, gdyby padły one ofiarą rzeczywistego cyberataku?

– Dlaczego stosowanie dostępu warunkowego w połączeniu ze skutecznym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym to klucz do zabezpieczenia Twojej firmy.

– Nie przegap tej okazji, aby nauczyć się, jak lepiej zabezpieczyć swoją firmę i zminimalizować ryzyko cyberataków. Ta sesja dostarczy praktycznych wskazówek i rozwiązań, które możesz zastosować od razu w swoim biznesie.

Zapraszamy na sesję pełną praktycznych wskazówek i wartościowych wniosków, które pomogą Ci zabezpieczyć Twoją firmę w dzisiejszym cyfrowym świecie.

Technologia: Exchange, Teams, MDATP, CA, MFA, Pakiet Microsoft 365 Business Basic, Standard oraz Premium, Pakiet Microsoft 365 E5

10.20 – 10.35 Przerwa Kawowa & Networking – KONKURS NR 1 Z NAGRODAMI

10.35 – 11.05 Główny Partner Konferencji APN PROMISE – Czy to dobry czas na rozmowę o danych?

Artur Knaś, Head of Cloud Productivity w  Promise Group

Opis Sesji:

Agenda:

 1. Podstawy bezpieczeństwa
 2. Rozwiązania dla każdego
 3. Klasyfikacja informacji
 4. Ochrona i oznaczanie dokumentów
 5. Zapobieganie przed wyciekiem danych
 6. Podsumowanie

Abstrakt:

Podczas prezentacji zastanowimy się kiedy organizacja powinna zacząć z rozwiązań służącym ochronie danych. Zostaną przedstawione rozwiązania związane z zabezpieczeniem danych dostępne w środowisku Microsoft 365 dzięki licencjom Microsoft 365 Business.

11.05 – 11.35 Partner Konferencji Firma Yubico & ePrinus – Socjotechnika vs najnowocześniejsze MFA – każde zabezpieczenie da się obejść?

Marcin Majchrzak – Regional Sales Manager DACH and Eastern Europe at Yubico 

Opis Sesji:

Hakerzy nie włamują się na konta…oni się na nie logują! Jaki wspólny mianownik miały włamania do Ubera, Cisco, Revoluta, Dropboxa czy Githuba? Porównamy różne metody MFA i pokażemy jak wygląda typowe nieautoryzowane logowanie na konto przy użyciu phishingu i socjotechniki, jak również przedstawimy sposoby aby ryzyko takiego włamania zredukować do zera przy pomocy protokołów odpornych na phishing.

11.35 – 12.05 – Mateusz Kuligowski, Konsultant IT-DevAvePoint Security Pack: praktyczny sposób na zabezpieczenie danych znajdujących się w Microsoft 365

 • Jak proaktywnie chronić M365 przed utratą danych, harmonogramów zadań, ustaleń w czatach czy całych zespołów i przestrzeni? Jak wcześnie wykrywać i mitygować ataki ransomware?
 • Jak automatyzować i monitorować cykl życia oraz aktualność danych i dostępów do nich w przestrzeniach roboczych w M365?
 • Jak w sposób stały i przyjazny dla biznesu zapewnić jego właścicielstwo oraz odpowiedzialność za obszary robocze i aplikacje, ich dzierżawę, oraz zawarte w nich dane czy właściwe dostępy 
 • Kto i kiedy udzielił / uzyskał pożądany lub nie, dostęp do danych wrażliwych w naszej organizacji i czy z niego skorzystał? Jak to kontrolować i zapobiegać potencjalnemu ‘data oversharing’ w sposób stały?
 • Jakie podmioty oraz osoby z zewnątrz otrzymały i być może nadal mają dostęp do naszego środowiska M365? Jak to monitorować i kontrolować w sposób stały bez ograniczania adopcji oraz efektywności pracy użytkowników?

Konsultant z wieloletnim doświadczeniem w IT, które zdobywał na różnych stanowiskach – zaczynał od pracy w helpdesku, następnie jako administrator systemów IT, aktualnie jest konsultantem technologii chmurowych. W IT-Dev doradza klientom w zakresie bezpieczeństwa danych oraz zarządzania urządzeniami w Microsoft Intune. W życiu zawodowym jest entuzjastą technologii Azure i Microsoft 365, a prywatnie pasjonuje się motosportem i mechaniką samochodową.

12.05 – 12.40 – Lunch

12.40 – 13.10Karol Szymonik, Prezes zarządu mscloudWyzwania i zagrożenia przy wdrażaniu Microsoft 365 i Intune

13.10 – 13.40Dariusz Lipiński, Dyrektor zarządzający zgoda.net – Wymagania NIS2 oczami integratora.

Wymagania NIS2 a realne cyberzagrożenia. Co nowego znajdziemy w audytach akutalizowanych o wymagania NIS2.

Jakie narzędzia IT zastosować i na co zwrócić uwagę przy ich wdrażaniu. Budować własny SOC, czy kupić usługę na zewnątrz?

13.40 – 13.50 – Krótka przerwa

13.50 – 14.20Damian Wróblewski – Microsoft 365 – Dlaczego warto korzystać ze wsparcia dla IT?

14.20 – 14.50Marcin Makowiecki, Senior Partner Development Manager Microsoft Polska – Surface

14.50 – 15.00 – Krótka przerwa

15.00 – 15.15 – dr inż. Leonard Żółnowski, Vice President Sales, chg-meridian.com – Proste finansowanie kompleksowych projektów IT.

 • HW, software, usługi
 • Wyzwania finansowania sprzętu mobilnego
 • Zmiana modelu użytkowania: od posiadania do korzystania z usług i funkcjonalności
 • Dedykowany katalog usług

15.15 – 15.25 – Monika Szóstakiewicz, ScaleITGlobal – Cyberbezpieczeństwo jako klucz do cyfrowej przyszłości Bliskiego Wschodu.

15.25 – 15.35 – Wiktor Doktór, Focus On Business & Pro Progressio

15.35– 15.45 – Zakończenie konferencji i KONKURS GŁÓWNY O NAJCENNIEJSZE NAGRODY o łącznej wartości ponad 20.000,00 PLN!

Informacje organizacyjne:

 1. Udział jest bezpłatny i weryfikowany. Prosimy o rejestrowanie się adresami służbowymi jak np.: imie.nazwisko@nazwafirmy.pl nie gmail, wp, onet, interia itp. Takie rejestracje będą automatycznie usuwane. Ze względu na procedury bezpieczeństwa w firmie Microsoft gdzie będzie odbywała się konferencja, prosimy o podawanie prawdziwych danych. Obecność na miejscu będzie sprawdzana z dowodem osobistym lub aplikacją mObywatel. Fałszywe rejestracje będą usuwane.
 2. Podczas konferencji będzie możliwość zarejestrowania się na płatne nieobowiązkowe warsztaty organizowane przez firmy Partnerskie w obszarze Cyberbezpieczeństwa Microsoft 365 dla zainteresowanych osób.
 3. *Audytorium w Microsoft pomieści łącznie 140 osób. Będzie zastosowany over booking dlatego też zapraszamy do przybycia punktualnie. Po przekroczeniu 140 osób wszyscy spóźnieni niestety nie będą mogli wejść na konferencję.

Informacje o konkursach:

W trakcie konkursów do wygrania będą:

3 x voucher na lunch z Damianem Wróblewskim w Warszawie

2 x Nagroda o wartości do 2.000,00 PLN do samodzielnego wyboru (łączna wartość 2.000,00 PLN) – Poniżej dowody osób, które takie nagrody wygrały w poprzednich edycjach

3 x złote pudełka z wyposażeniem o wartości około  3 x 300 PLN

10 x voucher – 3 miesięczny kurs online Skuteczny Trener & Administrator Microsoft 365 o wartości kilku tysięcy złotych każdy

10 x voucher – 3 miesięczny kurs online bezpieczny polak w sieci o wartości 269,00 PLN każdy

3 x kawa z logiem Microsoft 365 od Pani Iwonki – wartość „BEZCENNE” 🙂

10 x Klucze Yubico – YubicoKey Serii 5 – ufundowane przez Partnera konferencji

20 x Zaproszenie na specjalne śniadanie biznesowe w zamkniętej grupie do 20 osób podczas których oprócz pysznego śniadania, merytorycznych sesji będą do wygrania słuchawki Apple.

1 x nagroda o wartości 1000 PLN w konkursie całorocznym dla osoby, która w trakcie trwania konferencji zrobi zdjęcie, umieści je w swoich social media na portalu LinkedIn z #securitymasters i do końca listopada uzyska najwięcej “polubień” swojego posta otrzyma możliwość wybrania dowolnej nagrody o tej wartości, która zostanie wysłana kurierem na wskazany adres.

W 2022 r. nagrodę wygrał Piotr Bieliński – więcej informacji o tym na portalu LinkedIn -> https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7004425563696185344

W 2023 r. nagrodę wygrała Iwona Górska – więcej informacji o tym na portalu LinkedIn -> https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7141411766776901633/

W trakcie konferencji nagrodę wygrał w 2023 r. Dariusz Stasiewicz – https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7132416235836743681

 

Łącznie ponad 40 nagród do wygrania w trakcie konferencji i nie tylko!

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/d0CRtWUeu7

Do zobaczenia 28 marca we czwartek 2024 r. w Microsoft Polska!

Co mówili uczestnicy poprzednich konferencji organizowanych przez SECURITY MASTERS

Organizator

Główny partner wydarzemia

Partnerzy konferencji

Partnerzy medialni

SECURITY MASTER

Archiwalne wydarzenia

KONFERENCJE

Konferencje na żywo

16.11.2022 r.
I Edycja CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

I Edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit
Czytaj więcej...

15.06.2023 r.
II Edycja CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

II Edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit dla sektora publicznego
Czytaj więcej...
Konferencja Cyber Security Masters Summit V

28.03.2024 r.
V Edycja CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

Przed nami już V edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit! 28.03.2024 do zobaczenia w Microsoft Polska w Warszawie. Rejestracja jest bezpłatna w linku w wydarzeniu. Ograniczona ilość miejsc do 140. Do wygrania cenne nagrody o łącznej wartości 20.000,00 PLN Zapraszamy właścicieli firm, osoby odpowiedzialne za IT (CTO, Head of IT, Dyrektor IT, Manager IT, Kierownik IT, Team Leader).
Czytaj więcej...
Czytaj więcej

Secured By miniOrange