telefon

+48 537 443 787

Poznaj Security Masters: Twój Partner w Ochronie IT i Cyberbezpieczeństwie

Poznaj security masters

W dynamicznie zmieniającym się świecie technologii, gdzie bezpieczeństwo danych i ciągłość pracy IT są kluczowe dla każdej firmy, Security Masters wyróżnia się jako niezawodny partner w branży obsługi informatycznej. Ten artykuł wprowadza w świat Security Masters, prezentując naszą misję, usługi i podejście, które czynią nas liderem w obszarze Microsoft 365 i cyberbezpieczeństwa, oraz demonstrujemy, jak przekładamy naszą wiedzę i doświadczenie na realne sukcesy naszych klientów.
 

Chcielibyśmy również zapowiedzieć i zaprosić Was do śledzenia naszej zbliżającej się serii artykułów na naszym blogu, w której będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniami z dziedziny Microsoft 365 i cyberbezpieczeństwa.

Kim jesteśmy – Security Masters w Skrócie:

Historia i Lokalizacja:

Firma została założona w 2020 roku, swoją główną siedzibę ma w Warszawie, ale usługi rozciągają się na całą Polskę oraz Europę. Zdobywając uznanie w branży IT, firma szybko rozwinęła swoją działalność, oferując zaawansowane rozwiązania w obszarze Microsoft 365 i cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania infrastrukturą IT w szczególności małych i średnich firm ale zaufały nam również korporacje międzynarodowe dla których świadczymy usługi IT.

Osiągnięcia i Ekspertyza:

Z naszym bogatym doświadczeniem, udokumentowanym przeszkoleniem ponad 40 000 osób, obsługą ponad 100 firm i zdobyciem ponad 60 referencji, Security Masters stale udowadnia swoją wartość na rynku IT. Nasza elastyczność w dostosowywaniu usług do różnorodnych branż i wielkości firm pozwala nam tworzyć rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze abonamenty IT i certyfikowane szkolenia nie tylko ułatwiają zarządzanie IT, ale także znacząco przyczyniają się do wzrostu kompetencji pracowników

Zaangażowanie i Dostępność:

Nasi eksperci, gotowi do pomocy 24/7, oferują wsparcie zarówno zdalnie, jak i na miejscu (Warszawa i okolice), zapewniając szybką          i efektywną obsługę w każdej sytuacji. Stawiamy na elastyczność i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Prezes i Liderstwo:

Na czele firmy stoi Damian Wróblewski, certyfikowany Architekt Microsoft 365 oraz ekspert ds. cyberbezpieczeństwa, znany z wystąpień w radiu, telewizji oraz na konferencjach branżowych. Jego wizja i kierunek rozwoju przyczyniły się do nominacji firmy w 2023 roku przez Aula Polska do “TOP15 startupów w kategorii Rookie of the Year“.

Misja Firmy:

Naszą misją w Security Masters jest dostarczanie rozwiązań IT, które nie tylko rozwiązują bieżące wyzwania, ale także przyczyniają się do długoterminowego rozwoju i innowacyjności naszych klientów. Dążymy do bycia partnerem, który wspiera firmy we wszystkich aspektach technologii IT, budując bezpieczne, efektywne i skalowalne środowisko pracy.

Naszym hasłem przewodnim jest “My pilnujemy IT, Ty zajmujesz się swoją firmą!“.

Usługi Security Masters:

Wsparcie IT, Zarządzanie Infrastrukturą i Wdrożenia Microsoft 365:

W Security Masters oferujemy kompleksowe wsparcie IT, które obejmuje zarządzanie infrastrukturą Microsoft 365 oraz profesjonalne wdrożenia Microsoft 365 dla małych i średnich firm. Świadczymy również pełne wsparcie w szeroko pojętym IT na poziomie I,II, III i IV linii wsparcia (Helpdesk, Administrator, Inżynier, Architekt) w ramach body leasingu dla firm oraz usług w formie abonamentu, który może uwzględniać zaangażowanie wykwalifikowanego pracownika IT na 1/8, 1/4/1/2 bądź pełny etat w zależności od potrzeb organizacji.  W obszarze Microsoft 365 świadczymy usługi kompleksowo i pomagamy w doborze odpowiednich licencji na podstawie naszego zdobytego know-how w pracy w takich firmach jak: Microsoft Polska, Microsoft Irlandia oraz w trakcie wdrożeń technologii Microsoft 365 w organizacjach zatrudniających od 1 do ponad 100 tysięcy pracowników.

Nasze usługi są zaprojektowane, aby zapewnić naszym klientom nie tylko bieżące wsparcie techniczne, ale także efektywne zarządzanie i optymalizację systemów IT. W ramach naszych abonamentów IT oferujemy personalizowane wdrożenia Office 365, dostosowując narzędzia do specyficznych potrzeb i wymagań każdej firmy. Dzięki temu nasi klienci mogą w pełni wykorzystać potencjał tego narzędzia, poprawiając współpracę i produktywność w swojej organizacji. Nasz zespół ekspertów zapewnia nie tylko instalację i konfigurację, ale również szkolenia użytkowników i bieżące wsparcie, zapewniając płynne funkcjonowanie i bezpieczeństwo środowiska pracy.

Cyberbezpieczeństwo i Ochrona Danych:

Świadomi rosnących zagrożeń w cyberprzestrzeni, zapewniamy naszym klientom kompleksową ochronę w obszarze cyberbezpieczeństwa w ramach technologii Microsoft 365. Od audytów i analizy oceny ryzyka, przez wdrażanie podstawowych jak i zaawansowanych rekomendacji w obszarze Microsoft 365.

Szkolenia i Rozwój Kompetencji:

Podnoszenie kompetencji pracowników w dziedzinie IT i cyberbezpieczeństwa jest kluczowe dla zapewnienia długoterminowej ochrony i efektywności. Oferujemy certyfikowane szkolenia z zakresu Microsoft 365 i cyberbezpieczeństwa, które są skrojone na miarę potrzeb każdej organizacji. Nasze programy szkoleniowe są prowadzone przez doświadczonych ekspertów i mają na celu nie tylko zwiększenie wiedzy, ale również praktyczne zastosowanie tej wiedzy w codziennej pracy.

Konferencje branżowe, śniadania biznesowe i webinary

Jesteśmy autorami licznych konferencji branżowych, śniadań biznesowych oraz webinarów dotyczących obszaru Microsoft 365. Więcej informacji na ten temat można znaleźć przechodząc do zakładek:

Konferencje – https://securitymasters.pl/konferencje

Śniadania Biznesowe – https://securitymasters.pl/sniadania-biznesowe

Webinary – https://securitymasters.pl/webinary-online

Poniżej przykładowe zdjęcia z wydarzeń jakie organizujemy na żywo między innymi w Microsoft Polska w Warszawie. Zapraszamy 28 marca 2024 r. na V edycję Cyber Security Masters Summit – Link do rejestracji: https://securitymasters.pl/cyber-security-masters-summit-28032024/

Co mówili uczestnicy poprzednich wydarzeń organizowanych przez SECURITY MASTERS

SECURITY MASTER

Archiwalne wydarzenia

KONFERENCJE

Konferencje na żywo

16.11.2022 r.
I Edycja CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

I Edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit
Czytaj więcej...

15.06.2023 r.
II Edycja CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

II Edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit dla sektora publicznego
Czytaj więcej...
Konferencja Cyber Security Masters Summit V

28.03.2024 r.
V Edycja CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

Przed nami już V edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit! 28.03.2024 do zobaczenia w Microsoft Polska w Warszawie. Rejestracja jest bezpłatna w linku w wydarzeniu. Ograniczona ilość miejsc do 140. Do wygrania cenne nagrody o łącznej wartości 20.000,00 PLN Zapraszamy właścicieli firm, osoby odpowiedzialne za IT (CTO, Head of IT, Dyrektor IT, Manager IT, Kierownik IT, Team Leader).
Czytaj więcej...
Czytaj więcej
Secured By miniOrange