KONFERENCJA
CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

16 listopada 2022 r. w siedzibie firmy Microsoft Polska, Aleje Jerozolimskie 195A, Warszawa

Weź udział bezpłatnie w konferencji na żywo rejestrując się poprzez link poniżej.

Do wygrania nagrody o łącznej wartości ponad 30.000,00 PLN!

Ilość miejsc: 0/140

Brak wolnych miejsc – Lista rezerwowa

Czwartek, 16 Listopada 2022 r.

Rozpoczęcie konferencji: 09.00 (8.15 otwarcie rejestracji, 09.05 zamknięcie rejestracji)
Zakończenie konferencji: 16.30

Microsoft, Aleje Jerozolimskie 195A, 02-222 Warszawa

Budynek główny – Audytorium, parter
Rejestracja w holu głównym, wejście od Alei Jerozolimskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w największej konferencji poświęconej technologii Microsoft 365 w obszarze cyberbezpieczeństwa.

REJESTRACJA

Weź udział bezpłatnie w konferencji na żywo rejestrując się poprzez poniższy link

Zdobądź unikalną wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce pod okiem najlepszych ekspertów w Polsce. Do zdobycia wartościowe nagrody o łącznej wartości ponad 30.000,00 PLN!

Dodatkowe informacje

  • Konferencja stacjonarna bez możliwości podłączenia
  • Wiele konkursów z nagrodami w trakcie trwania konferencji oraz główny na jej zakończenie
  • Bezpłatna rejestracja dla osób pracujących w obszarze IT w sektorze prywatnych przedsiębiorstw.

Link do rejestracji: Link do Formularza Rejestracyjnego «– Kliknij tutaj

Organizator Konferencji

Damian Wróblewski


Konferencja poświęcona w 100% praktycznym
 zagadnieniom związanym z cyberbezpieczeństwem w obszarze technologii Microsoft 365 w Polsce.

Czołowi eksperci z Polski pokażą scenariusze praktycznego wykorzystywania technologii Microsoft w obronie przed cyber zagrożeniami oraz zademonstrują na praktycznych przykładach gdzie sama technologia często nie wystarczy a sprawna socjotechnika, spoofing i phishing nadal doprowadza do wyciągania poufnych danych, loginów haseł, kodów MFA. Błędnie wdrożona technologia Microsoft 365 również umożliwia łatwe przejęcie infrastruktury, danych firmy dlatego tak ważne jest prawidłowe wdrożenie rozwiązań o czym będą mówić prelegenci podczas sesji opierając się na praktycznych przykładach z życia firm w Polsce!

Komu rekomendujemy udział w konferencji?

Konferencja jest przeznaczona dla osób zajmujących się obszarem IT. Praktykujących sympatyków technologii, informatyków, specjalistów, administratorów, ekspertów, kierowników,  dyrektorów jak i członków zarządu firm.

Konferencja nie jest przeznaczona dla studentów z wyjątkiem tych pracujących w branży IT.

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/uJEZhDhtjn < – Kliknij Tutaj

Ilość miejsc ograniczona! Rejestracja zostanie zamknięta do 10 listopada 2022 r. lub w momencie wyczerpania limitu 140 rejestracji.

Agenda konferencji:

08.30 – 09.00 Rejestracja uczestników w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie.

09.05 – 09.25 KeyNote Cyberbezpieczeństwo z Microsoft
Jan Kleczkowski Członek zarządu Microsoft Polska, Commercial Solutions Lead, Michał Ceklarz, Cyber Security Sales Microsoft Polska

09.25 – 09.35 Przedstawienie prelegentów i partnerów oraz wprowadzenie do dzisiejszych sesji.

09.35 – 10.15 Sesja Microsoft

Michał Wypych Microsoft PolskaMicrosoft Dynamics 365 Intelligent Business Applications 

  • Czym jest Low Code
  • Power Platfrom
  • Bezpieczeństwo z Power Platfrom

10.15 – 10.40 Ochrona przed Cyberzagrożeniami: Analiza i wnioski z Audytów Bezpieczeństwa środowiska Microsoft 365 przeprowadzonych w Polskich Firmach z sektora dużych przedsiębiorstw i korporacji. Znaczenie Warunkowego Dostępu oraz Dwuskładnikowego Uwierzytelniania
Damian Wróblewski, Organizator SECURITY MASTERS

Opis sesji:

Czołowi eksperci z Polski pokażą scenariusze praktycznego wykorzystywania technologii Microsoft w obronie przed cyber zagrożeniami oraz zademonstrują na praktycznych przykładach gdzie sama technologia często nie wystarczy a sprawna socjotechnika, spoofing i phishing nadal doprowadza do wyciągania poufnych danych, loginów haseł, kodów MFA. Błędnie wdrożona technologia Microsoft 365 również umożliwia łatwe przejęcie infrastruktury, danych firmy dlatego tak ważne jest prawidłowe wdrożenie rozwiązań o czym będą mówić prelegenci podczas sesji opierając się na praktycznych przykładach z życia firm w Polsce!

10.40 – 11.00 Przerwa Kawowa & Networking KONKURS NR 1 Z NAGRODAMI

11.00 – 11.45 Jak zhackowałem Microsoft?

Łukasz Leśniewski CTO & NIGRIV | programista aplikacji biznesowych i komponentów systemowych, asystent akademicki, audytor cyberbezpieczeństwa i współzałożyciel NIGRIV.

Opis Sesji: Co warto zablokować użytkownikom na dzień dobry w Microsoft 365? Może nie ma się czym przejmować? Zapraszam na podróż po meandrach Microsoftu od kuchni, gdzie będziemy sprawdzać jedną z nierozwiązanych po dziś podatności. Prezentacja będzie miała kilka smaczków technicznych, ale ważniejszym będzie zobaczenie całego procesu obiegu rozwiązań M365 z perspektywy atakującego, gdzie będzie padał człowiek, a nie system.

Technologia: Microsoft 365, Microsoft Endpoint Security, Partner Portal, Azure AD Plan 2, Edge.

11.45 – 12.30 Bezpieczna organizacja z Microsoft Azure Sentinel. Automatyzacja reakcji na zagrożenie.

Kamil Kobylarek; Microsoft Cloud Solution Expert & lntegrity Partners — Z IT związany od 15 lat, praktyk rozwiązań chmurowych, miłośnik automatyzacji i optymalizacji, entuzjasta rozwiązań Apple w organizacjach. Administrator IT środowisk lokalnych, następnie hybrydowych a od czerwca 2021 Microsoft Cloud Solutions Expert w lntegrity Partners. Wspiera procesy wdrażania rozwiązań chmurowych z wykorzystaniem produktów Microsoft w firmach z sektora prywatnego i publicznego. W wolnym czasie małymi krokami rozpędza zasięgi swojego bloga kobylarek.pl oraz projektuje i realizuje kolejne automatyzacje w nurcie Smart Home.

Opis Sesji: Bezpieczna organizacja z Microsoft Azure Sentinel — automatyzacja reakcji na zagrożenie” szczegółowo omawia trudności i zagrożenia z jakimi w swojej pracy spotykają się pracownicy działów SOC. Jednocześnie, w oparciu o usługę Microsoft Azure Sentinel prowadzący wskazuje metodyki i dobre praktyki, które będą tym trudnościom zapobiegać i przeciwdziałać. Prezentacja składa się z dwóch części: Teoretyczno- merytorycznej i praktycznej, prezentującej konfiguracje i personalizacje odpowiedzi systemu w obliczu występującego zagrożenia.

12.30 -13.15 Nowoczesne zarządzanie i ochrona urządzeń końcowych Norbert Krzepicki – Senior Systems Engineer — Norbert posiada ponad 8 lat doświadczenia w implementacji rozwiązań Microsoft w zakresie środowisk do zarządzania farmami punktów końcowych. Obecnie aktywnie uczestniczy w projektach wdrażania nowoczesnych usług do zabezpieczania stacji roboczych. Jako inżynier systemowy specjalizuje się we wdrażaniu usług zarządzania i bezpieczeństwa z Microsoft 365.

Marcin Kowalczyk – Solutions Architect — Marcin posiada 20-letnie doświadczenie w obszarze IT, w trakcie swojej aktywności zawodowej przeszedł już przez wiele rewolucji w świecie IT. Obecnie aktywnie uczestniczy w transformacji organizacji korzystających z chmury obliczeniowej. W APN Promise odpowiada za wsparcie konsultacyjne dla organizacji korzystających z technologii Microsoft. Jako architekt specjalizuje się cyberbezpieczeństwa.

Opis Sesji: Czego możemy wymagań od konfiguracji współczesnej stacji roboczej, która przez większość swojego cyklu życia jest poza siecią korporacyjną? Jak zarządzać farmą rozproszonych stacji roboczych z wykorzystaniem usług dostępnych w Microsoft 365? Co jest standardem zabezpieczenia dla komputera służbowego z systemem Windows 11? Na te i inne pytania poznasz odpowiedzi w trakcie sesji APN Promise.

Technologie: Azure Active Directory, Microsoft Endpoint Manager, Microsoft Defender for Endpoint

13.1514.00 Lunch & networking KONKURS NR 2 Z NAGRODAMI

14.00 – 14.45 Microsoft Sentinel — czy Security As a Code jest realne?

Mateusz Czerniawski Chief IT Architect & AB, Architekt systemów wspierających biznes — od infry po DRP, współzałożyciel Polish PowerShell User Group. Ex-MVP — Przedstawiciel Sponsora AB S.A.

Opis Sesji: CI/CD coraz śmielej wkracza do świata adminów i codziennych zadań, jak to jednak wygląda w świecie SlEMów? Porozmawiamy czy ‘SoC as a Code’ (SaaC) w przypadku Sentinela — czyli SlEMa w chmurze od Microsoftu — jest w ogóle możliwy. Zobaczymy czy są to mrzonki speców od marketingu, czy też umiejętności DevOpsa mogą się przydać w dziale SoC. Przejdziemy też przez praktyczne możliwości, jakie oferuje ‘Content Management’ w Sentinelu. UWAGA — spotkanie może zawierać „śladowe” ilości informacji o tym, jak działa Microsfotowy SOAR (Sentinel) i EDR (Defender).

Technologia: Microsoft Sentinel, Azure, Microsoft 365

14.45 – 15.30 Wprowadzenie do bezpieczeństwa w M365 Paweł Czarnecki, Modern Work Domain Lead & Onex Group

Opis Sesji: Omawiam kluczowe elementy konfiguracji dzierżawy z perspektywy ModernWork. Przedstawiam często pojawiające się błędne decyzje w zakresie konfiguracji usługi. Poddaje pod dyskusję zasadność blokowania elementów platformy. Naświetlam potencjalne zagrożenia. Prezentuje przykłady zagrożeń wykrytych przez Microsok 365 Defender.

Technologia: Microsoft 365 Defender

15.30 – 15.50 Przerwa & Networking

15.50 – 16.10 Q&A z Prelegentami

16.10 16.30 Zakończenie konferencji i KONKURS NR 3: GŁÓWNY O NAJCENNIEJSZE

NAGRODY o łącznej wartości ponad 30.000,00 PLN!

 

Informacje organizacyjne:

  1. Udział jest bezpłatny i weryfikowany dla osób pracujących na stanowiskach IT oraz zarządczych. Prosimy o rejestrowanie się adresami służbowymi jak np.: [email protected] nie gmail, wp, onet, interia itp. Takie rejestracje będą automatycznie usuwane. Ze względu na procedury bezpieczeństwa w firmie Microsoft gdzie będzie odbywała się konferencja, prosimy o podawanie prawdziwych danych. Obecność na miejscu będzie sprawdzana z dowodem osobistym. Fałszywe rejestracje będą usuwane.
  2. Podczas konferencji będzie możliwość zarejestrowania się na płatne nieobowiązkowe warsztaty organizowane przez firmy Partnerskie w obszarze Cyberbezpieczeństwa Microsoft 365 dla zainteresowanych osób.
  3. *Audytorium w Microsoft pomieści łącznie 140 osób. Będzie zastosowany over booking dlatego też zapraszamy do przybycia punktualnie. Po przekroczeniu 140 osób wszyscy spóźnieni niestety nie będą mogli wejść na konferencję.

Informacje o konkursach:

W trakcie konkursów do wygrania będą:

20 x voucher Onex Breakfast o wartości 500,00 PLN każdy od Głównego Partnera Konferencji Onex Group

1 x nagroda rzeczowa o wartości 1.000,00 PLN od Głównego Partnera Konferencji APN PROMISE

3 x złote pudła z wyposażeniem o wartości 250 PLN każde od Partnerów i Organizatorów konferencji: SECURITY MASTERS & NIGRIV

3 x niebieskie pudła z wyposażeniem o wartości 200 PLN każde od Partnerów i Organizatorów konferencji: SECURITY MASTERS & NIGRIV

7 x voucher — 12 miesięczny kurs online Skuteczny Trener & Administrator Microsoft 365 o wartości kilku tysięcy złotych każdy

32 x voucher — 12 miesięczny kurs online bezpieczny polak w sieci o wartości 269,00 PLN każdy

7 x kawa z logiem Microsok 365 od Pani lwonki — wartość „BEZCENNE”  12 x Kubek Onex Group

15 x Kubek Security Masters

Łącznie 100 nagród do wygrania w trakcie konferencji i nie tylko!

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/uJEZhDhtjn <- Kliknij Tutaj

Do zobaczenia 16 listopada we czwartek 2022 r. w Microsoft Polska!

Co mówili uczestnicy poprzednich konferencji organizowanych przez SECURITY MASTERS

Organizator

Główny partner wydarzemia

Partner konferencji

Partner medialny

SECURITY MASTER

Archiwalne wydarzenia

KONFERENCJE

Konferencje na żywo

16.11.2022 r.
I Edycja CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

I Edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit
Czytaj więcej...

15.06.2023 r.
II Edycja CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

II Edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit dla sektora publicznego
Czytaj więcej...
Konferencja Cyber Security Masters Summit V

28.03.2024 r.
V Edycja CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT

Przed nami już V edycja Konferencji Cyber Security Masters Summit! 28.03.2024 do zobaczenia w Microsoft Polska w Warszawie. Rejestracja jest bezpłatna w linku w wydarzeniu. Ograniczona ilość miejsc do 140. Do wygrania cenne nagrody o łącznej wartości 20.000,00 PLN Zapraszamy właścicieli firm, osoby odpowiedzialne za IT (CTO, Head of IT, Dyrektor IT, Manager IT, Kierownik IT, Team Leader).
Czytaj więcej...
Czytaj więcej
Secured By miniOrange