KONFERENCJA
CYBER SECURITY MASTERS SUMMIT
16 listopada 2022 r. w siedzibie firmy Microsoft Polska, Aleje Jerozolimskie 195A, Warszawa
Weź udział bezpłatnie w konferencji na żywo rejestrując się poprzez link poniżej.
Do wygrania nagrody o łącznej wartości ponad 30.000,00 PLN!
Ilość miejsc: 0/140
Brak wolnych miejsc – Lista rezerwowa
Czwartek, 16 Listopada 2022 r.
Rozpoczęcie konferencji: 09.00 (8.15 otwarcie rejestracji, 09.05 zamknięcie rejestracji)
Zakończenie konferencji: 16.30
Microsoft, Aleje Jerozolimskie 195A, 02-222 Warszawa
Budynek główny – Audytorium, parter
Rejestracja w holu głównym, wejście od Alei Jerozolimskich
Serdecznie zapraszamy do udziału w największej konferencji poświęconej technologii Microsoft 365 w obszarze cyberbezpieczeństwa.
REJESTRACJA
Weź udział bezpłatnie w konferencji na żywo rejestrując się poprzez poniższy link
Zdobądź unikalną wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce pod okiem najlepszych ekspertów w Polsce. Do zdobycia wartościowe nagrody o łącznej wartości ponad 30.000,00 PLN!
Dodatkowe informacje
- Konferencja stacjonarna bez możliwości podłączenia
- Wiele konkursów z nagrodami w trakcie trwania konferencji oraz główny na jej zakończenie
- Bezpłatna rejestracja dla osób pracujących w obszarze IT w sektorze prywatnych przedsiębiorstw.
Link do rejestracji: Link do Formularza Rejestracyjnego «– Kliknij tutaj
Organizator Konferencji
Damian Wróblewski
Organizator | Founder
Konferencja poświęcona w 100% praktycznym zagadnieniom związanym z cyberbezpieczeństwem w obszarze technologii Microsoft 365 w Polsce.
Czołowi eksperci z Polski pokażą scenariusze praktycznego wykorzystywania technologii Microsoft w obronie przed cyber zagrożeniami oraz zademonstrują na praktycznych przykładach gdzie sama technologia często nie wystarczy a sprawna socjotechnika, spoofing i phishing nadal doprowadza do wyciągania poufnych danych, loginów haseł, kodów MFA. Błędnie wdrożona technologia Microsoft 365 również umożliwia łatwe przejęcie infrastruktury, danych firmy dlatego tak ważne jest prawidłowe wdrożenie rozwiązań o czym będą mówić prelegenci podczas sesji opierając się na praktycznych przykładach z życia firm w Polsce!
Komu rekomendujemy udział w konferencji?
Konferencja jest przeznaczona dla osób zajmujących się obszarem IT. Praktykujących sympatyków technologii, informatyków, specjalistów, administratorów, ekspertów, kierowników, dyrektorów jak i członków zarządu firm.
Konferencja nie jest przeznaczona dla studentów z wyjątkiem tych pracujących w branży IT.
Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/uJEZhDhtjn < – Kliknij Tutaj
Ilość miejsc ograniczona! Rejestracja zostanie zamknięta do 10 listopada 2022 r. lub w momencie wyczerpania limitu 140 rejestracji.
Agenda konferencji:
08.30 – 09.00 Rejestracja uczestników w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie.
09.05 – 09.25 KeyNote Cyberbezpieczeństwo z Microsoft
Jan Kleczkowski Członek zarządu Microsoft Polska, Commercial Solutions Lead, Michał Ceklarz, Cyber Security Sales Microsoft Polska
09.25 – 09.35 Przedstawienie prelegentów i partnerów oraz wprowadzenie do dzisiejszych sesji.
09.35 – 10.15 Sesja Microsoft
Michał Wypych Microsoft Polska – Microsoft Dynamics 365 Intelligent Business Applications
- Czym jest Low Code
- Power Platfrom
- Bezpieczeństwo z Power Platfrom
10.15 – 10.40 Ochrona przed Cyberzagrożeniami: Analiza i wnioski z Audytów Bezpieczeństwa środowiska Microsoft 365 przeprowadzonych w Polskich Firmach z sektora dużych przedsiębiorstw i korporacji. Znaczenie Warunkowego Dostępu oraz Dwuskładnikowego Uwierzytelniania
Damian Wróblewski, Organizator SECURITY MASTERS
Opis sesji:
Czołowi eksperci z Polski pokażą scenariusze praktycznego wykorzystywania technologii Microsoft w obronie przed cyber zagrożeniami oraz zademonstrują na praktycznych przykładach gdzie sama technologia często nie wystarczy a sprawna socjotechnika, spoofing i phishing nadal doprowadza do wyciągania poufnych danych, loginów haseł, kodów MFA. Błędnie wdrożona technologia Microsoft 365 również umożliwia łatwe przejęcie infrastruktury, danych firmy dlatego tak ważne jest prawidłowe wdrożenie rozwiązań o czym będą mówić prelegenci podczas sesji opierając się na praktycznych przykładach z życia firm w Polsce!
10.40 – 11.00 Przerwa Kawowa & Networking – KONKURS NR 1 Z NAGRODAMI
11.00 – 11.45 Jak zhackowałem Microsoft?
Łukasz Leśniewski CTO & NIGRIV | programista aplikacji biznesowych i komponentów systemowych, asystent akademicki, audytor cyberbezpieczeństwa i współzałożyciel NIGRIV.
Opis Sesji: Co warto zablokować użytkownikom na dzień dobry w Microsoft 365? Może nie ma się czym przejmować? Zapraszam na podróż po meandrach Microsoftu od kuchni, gdzie będziemy sprawdzać jedną z nierozwiązanych po dziś podatności. Prezentacja będzie miała kilka smaczków technicznych, ale ważniejszym będzie zobaczenie całego procesu obiegu rozwiązań M365 z perspektywy atakującego, gdzie będzie padał człowiek, a nie system.
Technologia: Microsoft 365, Microsoft Endpoint Security, Partner Portal, Azure AD Plan 2, Edge.
11.45 – 12.30 Bezpieczna organizacja z Microsoft Azure Sentinel. Automatyzacja reakcji na zagrożenie.
Kamil Kobylarek; Microsoft Cloud Solution Expert & lntegrity Partners — Z IT związany od 15 lat, praktyk rozwiązań chmurowych, miłośnik automatyzacji i optymalizacji, entuzjasta rozwiązań Apple w organizacjach. Administrator IT środowisk lokalnych, następnie hybrydowych a od czerwca 2021 Microsoft Cloud Solutions Expert w lntegrity Partners. Wspiera procesy wdrażania rozwiązań chmurowych z wykorzystaniem produktów Microsoft w firmach z sektora prywatnego i publicznego. W wolnym czasie małymi krokami rozpędza zasięgi swojego bloga kobylarek.pl oraz projektuje i realizuje kolejne automatyzacje w nurcie Smart Home.
Opis Sesji: Bezpieczna organizacja z Microsoft Azure Sentinel — automatyzacja reakcji na zagrożenie” szczegółowo omawia trudności i zagrożenia z jakimi w swojej pracy spotykają się pracownicy działów SOC. Jednocześnie, w oparciu o usługę Microsoft Azure Sentinel prowadzący wskazuje metodyki i dobre praktyki, które będą tym trudnościom zapobiegać i przeciwdziałać. Prezentacja składa się z dwóch części: Teoretyczno- merytorycznej i praktycznej, prezentującej konfiguracje i personalizacje odpowiedzi systemu w obliczu występującego zagrożenia.
12.30 -13.15 Nowoczesne zarządzanie i ochrona urządzeń końcowych Norbert Krzepicki – Senior Systems Engineer — Norbert posiada ponad 8 lat doświadczenia w implementacji rozwiązań Microsoft w zakresie środowisk do zarządzania farmami punktów końcowych. Obecnie aktywnie uczestniczy w projektach wdrażania nowoczesnych usług do zabezpieczania stacji roboczych. Jako inżynier systemowy specjalizuje się we wdrażaniu usług zarządzania i bezpieczeństwa z Microsoft 365.
Marcin Kowalczyk – Solutions Architect — Marcin posiada 20-letnie doświadczenie w obszarze IT, w trakcie swojej aktywności zawodowej przeszedł już przez wiele rewolucji w świecie IT. Obecnie aktywnie uczestniczy w transformacji organizacji korzystających z chmury obliczeniowej. W APN Promise odpowiada za wsparcie konsultacyjne dla organizacji korzystających z technologii Microsoft. Jako architekt specjalizuje się cyberbezpieczeństwa.
Opis Sesji: Czego możemy wymagań od konfiguracji współczesnej stacji roboczej, która przez większość swojego cyklu życia jest poza siecią korporacyjną? Jak zarządzać farmą rozproszonych stacji roboczych z wykorzystaniem usług dostępnych w Microsoft 365? Co jest standardem zabezpieczenia dla komputera służbowego z systemem Windows 11? Na te i inne pytania poznasz odpowiedzi w trakcie sesji APN Promise.
Technologie: Azure Active Directory, Microsoft Endpoint Manager, Microsoft Defender for Endpoint
13.15 – 14.00 Lunch & networking KONKURS NR 2 Z NAGRODAMI
14.00 – 14.45 Microsoft Sentinel — czy Security As a Code jest realne?
Mateusz Czerniawski Chief IT Architect & AB, Architekt systemów wspierających biznes — od infry po DRP, współzałożyciel Polish PowerShell User Group. Ex-MVP — Przedstawiciel Sponsora AB S.A.
Opis Sesji: CI/CD coraz śmielej wkracza do świata adminów i codziennych zadań, jak to jednak wygląda w świecie SlEMów? Porozmawiamy czy ‘SoC as a Code’ (SaaC) w przypadku Sentinela — czyli SlEMa w chmurze od Microsoftu — jest w ogóle możliwy. Zobaczymy czy są to mrzonki speców od marketingu, czy też umiejętności DevOpsa mogą się przydać w dziale SoC. Przejdziemy też przez praktyczne możliwości, jakie oferuje ‘Content Management’ w Sentinelu. UWAGA — spotkanie może zawierać „śladowe” ilości informacji o tym, jak działa Microsfotowy SOAR (Sentinel) i EDR (Defender).
Technologia: Microsoft Sentinel, Azure, Microsoft 365
14.45 – 15.30 Wprowadzenie do bezpieczeństwa w M365 Paweł Czarnecki, Modern Work Domain Lead & Onex Group
Opis Sesji: Omawiam kluczowe elementy konfiguracji dzierżawy z perspektywy ModernWork. Przedstawiam często pojawiające się błędne decyzje w zakresie konfiguracji usługi. Poddaje pod dyskusję zasadność blokowania elementów platformy. Naświetlam potencjalne zagrożenia. Prezentuje przykłady zagrożeń wykrytych przez Microsok 365 Defender.
Technologia: Microsoft 365 Defender
15.30 – 15.50 Przerwa & Networking
15.50 – 16.10 Q&A z Prelegentami
16.10 – 16.30 Zakończenie konferencji i KONKURS NR 3: GŁÓWNY O NAJCENNIEJSZE
NAGRODY o łącznej wartości ponad 30.000,00 PLN!
Informacje organizacyjne:
- Udział jest bezpłatny i weryfikowany dla osób pracujących na stanowiskach IT oraz zarządczych. Prosimy o rejestrowanie się adresami służbowymi jak np.: [email protected] nie gmail, wp, onet, interia itp. Takie rejestracje będą automatycznie usuwane. Ze względu na procedury bezpieczeństwa w firmie Microsoft gdzie będzie odbywała się konferencja, prosimy o podawanie prawdziwych danych. Obecność na miejscu będzie sprawdzana z dowodem osobistym. Fałszywe rejestracje będą usuwane.
- Podczas konferencji będzie możliwość zarejestrowania się na płatne nieobowiązkowe warsztaty organizowane przez firmy Partnerskie w obszarze Cyberbezpieczeństwa Microsoft 365 dla zainteresowanych osób.
- *Audytorium w Microsoft pomieści łącznie 140 osób. Będzie zastosowany over booking dlatego też zapraszamy do przybycia punktualnie. Po przekroczeniu 140 osób wszyscy spóźnieni niestety nie będą mogli wejść na konferencję.
Informacje o konkursach:
W trakcie konkursów do wygrania będą:
20 x voucher Onex Breakfast o wartości 500,00 PLN każdy od Głównego Partnera Konferencji Onex Group
1 x nagroda rzeczowa o wartości 1.000,00 PLN od Głównego Partnera Konferencji APN PROMISE
3 x złote pudła z wyposażeniem o wartości 250 PLN każde od Partnerów i Organizatorów konferencji: SECURITY MASTERS & NIGRIV
3 x niebieskie pudła z wyposażeniem o wartości 200 PLN każde od Partnerów i Organizatorów konferencji: SECURITY MASTERS & NIGRIV
7 x voucher — 12 miesięczny kurs online Skuteczny Trener & Administrator Microsoft 365 o wartości kilku tysięcy złotych każdy
32 x voucher — 12 miesięczny kurs online bezpieczny polak w sieci o wartości 269,00 PLN każdy
7 x kawa z logiem Microsok 365 od Pani lwonki — wartość „BEZCENNE” 12 x Kubek Onex Group
15 x Kubek Security Masters
Łącznie 100 nagród do wygrania w trakcie konferencji i nie tylko!
Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/uJEZhDhtjn <- Kliknij Tutaj
Do zobaczenia 16 listopada we czwartek 2022 r. w Microsoft Polska!
Co mówili uczestnicy poprzednich konferencji organizowanych przez SECURITY MASTERS
Organizator
Główny partner wydarzemia
Partner konferencji
Partner medialny
SECURITY MASTER
Archiwalne wydarzenia
KONFERENCJE